I ndodhur në breg të detit të Gjirit Kiriş në rajonin e Antalias, ky resort me 5 yje ofron dhoma moderne me një ballkon privat. Objektet përfshijnë pishina të hapura, fusha tenisi dhe një qendër mirëqenie.

Dhomat me ajër të kondicionuar në Akka Alinda Hotel - Premium Ultra All Inclusive kanë arredim modern. Të gjitha dhomat kanë TV satelitor, tavolinë pune dhe minibar.

Restoranti kryesor bufe i Akka Alinda ofron kuzhinë autentike turke si dhe kuzhinë ndërkombëtare. Restoranti à la carte i peshkut shërben ushqim deti të freskët. Mysafirët mund të shijojnë një koktej tropikal në një nga 6 baret.

Qendra e mirëqenies ofron një shumëllojshmëri të trajtimeve masazhuese. Gjithashtu ka një pishinë të brendshme, një palestër, një vaskë të nxehtë, një sauna dhe një hamam tradicional. Fëmijët mund të argëtohen në mini club të shoqëruar nga staf profesional.

Ekipi argëtues i Hotel Akka Alinda organizon aktivitete të ndryshme gjatë gjithë ditës, duke përfshirë gjimnastikë dhe lojëra në ujë. Mysafirët mund të shohin shfaqje muzikore live në amfiteatër.

Kemer është 7 km nga Akka Alinda Hotel - Premium Ultra All Inclusive, dhe qendra e qytetit të Antalias është 40 km larg. Parking privat.

Çiftet e pëlqejnë këtë resort - ata e vlerësojnë atë me 8.5 për udhëtimet për dy persona.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Divan restoranti kryesor
 • Gulet a la carte restorant (pagesë shtesë)
 • Pasha a la carte restorant (pagesë shtesë)
 • Snack restorant
 • Bufeja e fëmijve
 • Shërbim ushqimi special
 • Pastiçeri
MIRËQENIE
 • Hamam turk
 • Sauna
 • Masazh (pagesë shtesë)
 • Kujdesi për lëkurën (pagesë shtesë)

Lehtësirat e hotelit

SPORTE
 • Qendër fitnesi
 • Volejboll në plazh
 • Fushë tenisi
 • Ping-pong
 • Badmington
 • Dart-game
 • Bilardo
 • Biçikletë uji (pagesë shtesë)
 • Kanoe (pagesë shtesë)
 • Sërf (pagesë shtesë)
 • Udhëtim me anije (pagesë shtesë)
 • Banana (pagesë shtesë)
 • Parasailing (pagesë shtesë)
 • Jetski (pagesë shtesë)
 • Ski në ujë (pagesë shtesë)
 • Katamaran
 • Tur me jaht (pagesë shtesë)
 • Shkollë zhytjeje (pagesë shtesë)
PËR FAMILJE
 • Miniklub për moshat 0-3 vjeç
 • Miniklub për moshat 4-7 vjeç
 • Miniklub për moshat 8-11 vjeç

More posts in this category

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Amara Premier

Amara Premier

Maxx Royal

Maxx Royal

Nova Park

Nova Park

Cullinan

Cullinan

Kempinski the Dome

Kempinski the Dome

Aria Resort

Aria Resort

Aventura Park

Aventura Park

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace