I vendosur në Belek, 1.7 km nga Theme Park Land of Legends, Aydinbey Queen's Palace & SPA ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një tarracë. Me një restorant, hoteli me 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas. Hoteli përmban një pishinë të brendshme, staf argëtues dhe një recepsion 24-orësh.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon. Të gjitha njësitë në Aydinbey Queen's Palace & SPA janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë dhe tualetin falas. Një mëngjes bufe është në dispozicion çdo ditë.

Ju mund të luani pingpong në këtë hotel me 5 yje. Amfiteatri Aspendos është 23 km nga Aydinbey Queen's Palace & SPA, ndërsa Kursunlu Waterfall & Nature Park është 27 km larg.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalias, 26 km nga hoteli.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Monzu Main Restaurant
 • Bufe për fëmijë
 • lhe Yuan A'la Car (Kuzhinë aziatike)
 • L'Ollve A'la Carte (Kuzhinë italiane)
 • Food Court
 • Gozleme
 • La Sponda Snack
 • Arte Patisserie
 • Donuts & Waffle
 • Ice Cream
 • Queen's Bar (Lobby)
 • Infinity Bar (Pool)
 • Angel's & Demon's Night Club
 • La Sponda Bar (Snack)
 • Gabbiano Bar (Snack)
 • Lounge Bar
 • Pasticeri
 • Mini Bar

MIRËQENIE DHE SPA

 • Hamam turk
 • Dhoma me avull
 • Sauna
 • Fitness center
 • Paketa masazhi (pagesë shtesë)
 • Salon bukurie pagesë shtesë)
 • Pishinë e brendshme

Lehtësirat e hotelit

ARGËTIM DHE AKTIVITETE

 • Gjimnastikë në ujë
 • Aerobi
 • Volejboll
 • 5 rrëshqitëse në Aquapark
 • Ping-pong dhe lojëra të ndryshme
 • Muzike live
 • Disco

SHËRBIME TJERA ME PAGESË

 • Casanova Spa: Foam Massage, Body and Skin Treatments. 
 • Telephone,Fax, Mail
 • Shërbime mjekësore (24-orë dhe ambulancë)
 • Shërbim dhomë (shërbim 24-orë ushqimi dhe pijesh) 
 • Shopping Center
 • Bowling (pagesë shtesë)
 • Makina me qera, transferta VIP
 • Organizime festash speciale (muaj mjalti, përvjetori dhe ditëlindje) 

More posts in this category

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Sirene

Sirene

Karmir Resort

Karmir Resort

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Meridia Resort

Meridia Resort

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Selectum for Two

Selectum for Two

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe

Maxx Royal

Maxx Royal

Aria Resort

Aria Resort