Ky hotel golfi është i rrethuar nga një liqen dhe përmban dy fusha golfi kampionati me 18 vrima. I vendosur 400 m larg plazhit, ai krenohet me 3 fusha futbolli. Dhomat e Sueno Hotels Golf Belek janë të bollshme dhe të dekoruara me ngjyrat e vjeshtës. Secila prej tyre ka një TV satelitor me ekran të sheshtë dhe kolltuqe prej pelushi që bashkohen me një ballkon të mobiluar.

Sueno Hotels krenohet me një banjë me shërbim të plotë e cila ka 8 dhoma masazhi, një sauna dhe ofron trajtime holistike bukurie. Mysafirët gjithashtu mund të pushojnë në dhomën e lojërave dhe të shijojnë një lojë bilardo ose futboll tavoline.

Sueno Hotels Golf Belek është 25 km larg nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Albatros Restaurant
 • Mexico A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Italian A’la carte (pagesë shtesë)
 • Teppanaki & Asia A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Kuzhine turke (pagesë shtesë)
 • Fish A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Barbecue A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Greens Bar
 • Vitamin Bar
 • Pool Bar
 • Buggy Bar
 • Beach Bar
 • Pier Bar

MIRËQENIE DHE SPA

 • Hamam turk
 • Sauna
 • Fitness center
 • Paketa masazhi (pagesë shtesë)

Lehtësirat e hotelit

ARGËTIM DHE AKTIVITETE

 • Amfiteatër
 • Klube nate dhe disko
 • Fitness center
 • Game lounge
 • Golf (pagesë shtesë)
 • Shfaqje
 • Koncerte tradicionale
 • Sporte ujore
 • Volejboll

KUJDESI DHE AKTIVITETE PËR FËMIJË

 • Ferma e kuajve Sueno
 • Shërbime babycare (pagesë shtesë)
 • Aktivitete të ndryshme

More posts in this category

Nova Park

Nova Park

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Side Kum

Side Kum

Aydinbey Gold Resort

Aydinbey Gold Resort

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Amara Premier

Amara Premier

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Akka Alinda

Akka Alinda

Sirene

Sirene