Maxx Royal Belek Golf Resort ofron lehtësira të mëdha dhe unike të përshtatura posaçërisht për fëmijët. I vendosur në një sipërfaqe prej 500m², mini klubi vjen me një shesh lojrash, mini disko, akuaparqe, zona gjimnastike dhe lojëra tavoline. Mini klubet janë caktuar posaçërisht për fëmijët e moshës 1-3, 4-7 dhe 13-17 vjeç. Në mini klub ka një sistem kamerash për fëmijët e moshës 1-3 vjeç, i cili mund të shikohet edhe në dhomë. Fëmijët më të vegjël se 1 vjeç mund të ruhen në mini club. Dhoma e gjumit dhe dhoma e lojërave për foshnjat janë në dispozicion pa pagesë.

Suitat me stil janë të dekoruara me tone qetësuese dhe ofrojnë shumë hapësirë. Çdo dhomë është e pajisur me dysheme druri, TV LCD dhe një minibar të pajisur mirë.

Restorantet në Maxx Royal Belek ofrojnë kuzhinë ndërkombëtare duke përfshirë specialitete japoneze, mesdhetare, greke dhe turke. Për një pije freskuese, të ftuarit mund të vizitojnë deri në 16 bare, secila me një dizajn të veçantë. Bar dhe Restorant Azura është i hapur 24/7. Chocolatier ofron çokollata të shijshme të bëra në shtëpi, dhe furra e bukës Le Melange shërben një shumëllojshmëri ëmbëlsirash dhe ëmbëlsirash.

Me një ambient plazhi mesdhetar, hoteli luksoz Maxx Royal Belek Golf Resort ofron 7 pishina, 8 restorante a la carte dhe 1 restorant kryesor. Ajo ka një panair argëtues dhe një fushë golfi të klasit botëror. Maxx Royal Spa Center ofron dhoma masazhi, trajtime të lëkurës dhe një banjë tradicionale turke. Stafi argëtues Maxx Royal organizon aktivitete të përditshme dhe sportet ujore mund të shijohen në plazhin privat të hotelit.

Ky kompleks me 5 yje ndodhet 1 km nga dyqanet, restorantet dhe klubet e natës në Belek. Aeroporti i Antalias është 35 km nga Maxx Royal Belek Golf Resort.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • The Azure
 • Azure Fish
 • Azure Italia
 • Azure Turk
 • Royal Villa Restaurant (Me Pagesë)
 • Azure 24
 • Azure Asia (Me Pagesë)
 • Chocolatier
 • Le Melange
 • Jay Lounge
 • Fruity
 • Aqua Lounge Bar
 • Stardust Beach Bar
 • Tangerine Beach Club Bar
 • Temple Disco Bar
 • Game In Bowling Bar
 • Socie Tea Bar
 • Lobby Bar
 • Ryder Bar
 • Azure Court Bar
 • Chocolatier Tea 7 Coffee Bar
 • Jay Lounge

MIRËQENIE DHE SPA

 • Hamam
 • Trajtime bukurie
 • Royal ration healthy menus (me pagesë)

KIDS CLUB

 • Smiling Babies
 • Mini Club
 • Junior Club
 • Teenage Club
 • Maxxiland
 • Adventure Park
 • Dinoland
 • Aquapark
 • Game In
 • Maxx Pool Table
 • Kids Playground
 • Kids Menus

Lehtësirat e hotelit

SPORTE

 • Gjimnastike në ujë
 • Kërcim modern
 • Pilates
 • Joga
 • Golf me pagesë

PISHINA

 • Pishina kryesore
 • Pishinë e brendshme
 • Pishinë për fëmiijë
 • Pishinë në tarracë
 • Aquapark - Cobra Kingdom
 • Cabana (pagesë shtesë)
 • Tangerine Beach Club
 • Jetty

More posts in this category

Ela Excellence

Ela Excellence

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Side Kum

Side Kum

Akka Alinda

Akka Alinda

Aydinbey Gold Resort

Aydinbey Gold Resort

Pirate`s Beach

Pirate`s Beach

Sirene

Sirene

Sueno Golf

Sueno Golf

Meridia Resort

Meridia Resort

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun