I vendosur në bregdetin e Belekut, ky resort pushimi me 5 yje ofron dhoma me ballkon privat. Objektet përfshijnë disa pishina të jashtme, një banjë me një pishinë të brendshme dhe fusha tenisi. Dhomat me ajër të kondicionuar në Hotel Sirene Belek kanë arredim modern. Të gjitha dhomat kanë një TV me ekran të sheshtë, një minibar dhe një tavolinë pune. Disa dhoma kanë një dhomë të veçantë ndenjeje.

Mysafirët mund të shijojnë ushqime mesdhetare, amerikano-jugore dhe turke në restorantet e Hotel Sirene Belek. Hoteli ofron 4 restorante à la carte, 2 restorante me bufe të hapur dhe 6 bare. Shumë aktivitete sportive ujore janë në dispozicion në vend, duke përfshirë ski në ujë, ski jet, hipur në banane dhe surfing. Fëmijët mund të argëtohen në klubin e fëmijëve me një pishinë për fëmijë me dy rrëshqitje dhe disko në ajër të hapur.

Mysafirët mund të shijojnë një masazh relaksues në banjën e Sirene Belek, e cila përmban gjithashtu një sauna, një banjë turke, një palestër dhe pajisje për aerobi.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Restoranti kryesor
 • Limone Restaurant
 • Mermaid Restaurant (me pagesë)
 • Sini Restaurant (me pagesë)
 • Dragon Restaurant (me pagesë)
 • Pastiçeri
 • Olympic Bar
 • Lobby Bar
 • Aspendos Night Club Bar

MIRËQENIE DHE SPA

 • Shërbime spa me dhe pa pagesë

Lehtësirat e hotelit

ARGËTIM DHE AKTIVITETE

 • Aqua park
 • Akrivitete Animuese të përditshme
 • Futboll, tenis, not
 • Golf (me pagesë)
 • Aktivitete për fëmijë

PLAZHE DHE PISHINA

 • Pishinë e jashtme
 • Pishinë olimpike
 • Pishinë për fëmijë
 • Pishinë e brendshme

More posts in this category

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Karmir Resort

Karmir Resort

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Amara Premier

Amara Premier

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Sueno Golf

Sueno Golf

Akka Antedon

Akka Antedon

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Selectum Family

Selectum Family

Akka Alinda

Akka Alinda

Side Kum

Side Kum