I vendosur buzë lumit, mes pyjeve me pisha, ky resort luksoz ofron 9 pishina të jashtme, 2 pishina të brendshme, një park ujor me rrëshqitje uji dhe një spa dhe palestër me shërbime të plota. Ai ka një plazh privat 1 km të gjatë në një zonë të izoluar.

Titanic Deluxe Belek ofron dhoma moderne me TV LED, ajër të kondicionuar qendror dhe një minibar me pije alkoolike dhe joalkoolike falas. Të gjitha dhomat kanë një ballkon me pamje nga kopshti.

Resorti përfshin një restorant bufe dhe 4 restorante à la carte që shërbejnë pjata të zgjedhura të specialiteteve turke, italiane dhe ushqime deti. Ka edhe disa bare në vend. Titanic Deluxe Belek ofron koncept gjithëpërfshirës të klasit të lartë duke përfshirë ushqimet në restorante dhe pije të zgjedhura alkoolike dhe joalkoolike lokale dhe të importuara.

Zona e plazhit privat është vetëm 1.2 km larg dhe lehtësisht e arritshme me anije, me një shëtitje piktoreske me varkë ose në këmbë. Mund të pushoni në banjën turke ose të shijoni një tur privat me varkë në lumë. Qendra e gjerë e spa ka zona të brendshme dhe të jashtme. Titanic Deluxe Belek ofron gjithashtu një fushë sportive private aty pranë me 8 fusha tenisi dhe 3 fusha profesionale futbolli me bar.

Aeroporti i Antalias është 30 km nga resorti. Rrethi Kaleici është brenda 40 km.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Restoranti kryesor
 • Okeanos A la Carte Restorant (pagesë shtesë)
 • Pascarella A la Carte Restorant (pagesë shtesë)
 • Hasir A la Carte Restorant (pagesë shtesë)
 • Beef Grill Club (pagesë shtesë)
 • BOAT A LA CARTE restorant (pagesë shtesë)
 • Restorant snack
 • Noble – Irish Pub Bar
 • Bebek – Coffee and Tea House
 • Aqua – Pool Bar
 • Olympic – Pool Bar
 • Solaris – Beach Bar
 • Aristocrat – Lounge Bar
 • Target – Bowling Bar
 • Pasticeri
 • Klub nate dhe bar disko

BEFINE SPA

 • Pishinë me ujë të kripur
 • Hamam turk
 • Dhoma relaksi

Lehtësirat e hotelit

ARGËTIM DHE AKTIVITETE

 • Riverside Show Center
 • Eternity Club
 • Aktivitete të ndryshme
 • Sport

More posts in this category

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Akka Alinda

Akka Alinda

Sirene

Sirene

Akka Antedon

Akka Antedon

Maxx Royal

Maxx Royal

Kempinski the Dome

Kempinski the Dome

Aria Resort

Aria Resort

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Ela Excellence

Ela Excellence

Karmir Resort

Karmir Resort