Sueno Hotels Deluxe Belek ndodhet në breg të detit në rajonin e Belek. Ofron një pishinë të hapur me disa rrëshqitëse uji, një pishinë të brendshme, rrëshqitje uji të veçanta për fëmijë. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë hotelin. Çdo dhomë këtu do t'ju ofrojë ajër të kondicionuar, një ballkon ose një tarracë, pajisje për çaj apo kafe, me dush ose vaskë, përfshin një minibar të mbushur plotësisht dhe një zonë ndenjëse.

Në Sueno Hotels Deluxe Belek do të gjeni një qendër Spa dhe Wellness të arreduar në mënyrë moderne orientale, zonë plazhi privat. Në restorantet a la carte mund të shijoni kuzhinën turke dhe ndërkombëtare. Një lunapark shtëpie, qendër lojërash, kinema janë në dispozicion. Hoteli gjithashtu ofron aktivitete gjatë ditës dhe natës, klub për fëmijë dhe ambiente takimesh.

Ofrohet parkim falas, hoteli është 2.4 km nga Kopshti i Tolerancës, 4 km nga qendrat Kadriye & Belek. Aeroporti i Antalias është 21 km larg, mund të organizohet sipas kërkesës dhe me një tarifë shtesë.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Restoranti kryesor
 • Mexico A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Italian A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Teppanaki & Asia A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Kuzhine turke (pagesë shtesë)
 • Fish A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Barbecue A’la Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Loby Bar & Terrace
 • Lounge Bar
 • Entertainment World Bar
 • Pool Bar
 • Snack Bar
 • Disco Bar

MIRËQENIE DHE SPA

 • 4 hamame turke
 • Sauna ruse (pagesë shtesë)
 • 4 Sauna
 • 3 dhoma me avull
 • Ice room (pagesë shtesë)
 • Adventure Tunnel (pagesë shtesë)
 • Dhoma rekreative me shtrar uji (pagesë shtesë)

Lehtësirat e hotelit

ARGËTIM DHE AKTIVITETE

 • Koncerte tradicionale
 • Shfaqje të ndryshme
 • Amfiteater
 • Sallë lojërash
 • Kinema
 • Disko & klub nate dhe klub plazh
 • Golf (pagesë shtesë)
 • Basketboll, volejboll, sporte ujore dhe fitness center

LOLIPOP KIDS CLUB

 • Mësime golfi dhe tenisi
 • Lojëra në pishinë
 • Lojëra dhe gara
 • Aktivitete në plazh
 • Mjedisi dhe aktivitete riciklimi.
 • Aktivitete edukative për fëmijë
 • Disko për fëmijë, shfaqje, festa për fëmijë
 • Shërbim përkujdesje për fëmijë (shtesë)

More posts in this category

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Cullinan

Cullinan

Sirene

Sirene

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Aventura Park

Aventura Park

Sueno Golf

Sueno Golf

Aydinbey Gold Resort

Aydinbey Gold Resort

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Akka Antedon

Akka Antedon