I frymëzuar nga pallati origjinal në Rusi, Pallati i Kremlinit ofron mundësinë për të zbuluar shtëpinë e carëve rusë. Me një plazh privat dhe një përzgjedhje të gjerë pishinash, Kremlin Palace ofron objekte sportive ujore me 5 yje. Ky resort gjithëpërfshirës ofron 6 restorante á la carte dhe 7 bare. Hoteli gjithashtu ofron argëtim të veçantë për fëmijë.

Çlodhuni dhe rinohuni në qendrën e plotë të spa me refleksologji, masazhe, trajtime me alga deti dhe më shumë. Relaksohuni në sauna dhe banjë turke ose bëni një zhytje në pishinën e brendshme të nxehtë gjysmë-olimpike.

Kremlin Palace mbulon një sipërfaqe prej 75,000 m², duke përfshirë një aqua-park me 3 rrëshqitje për fëmijë dhe 6 rrëshqitje për të rriturit. Vizitorët gjithashtu mund të marrin kurse vallëzimi, të praktikojnë gjuajtje me hark ose të vizitojnë shpellat aty pranë.

Kremlin Palace ndodhet vetëm 12 km nga Aeroporti i Antalias dhe 21 km nga qendra e Antalias.

Çiftet e pëlqejnë këtë resort - ata e vlerësuan atë me 8.3 për udhëtimin për dy persona.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE

 • Restoranti kryesor
 • Restorant Solista - A La Carte (pagesë shtesë)
 • Restorant El Sembero
 • Restorant Pasha A La Carte (pagesë shtesë)
 • Ristorante "La Gondola" (pagesë shtesë)
 • Restorant Sushi A La Carte (pagesë shtesë)

BARE

 • Arbat Bar
 • Divo Bar
 • Elegia Bar
 • Senat Disco Bar
 • Zvezda Bar

Lehtësirat e hotelit

AKTIVITETE

 • Animacion ditor
 • Jeta e natës

MIRËQENIE

 • SPA (pagesë shtesë)

More posts in this category

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Akka Antedon

Akka Antedon

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Meridia Resort

Meridia Resort

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Cullinan

Cullinan

Aria Resort

Aria Resort

Akka Alinda

Akka Alinda

Side Kum

Side Kum

Karmir Resort

Karmir Resort

Kempinski the Dome

Kempinski the Dome