Me një plazh privat me flamur blu, Aydinbey Famous Resort ka një vendndodhje buzë detit në bregdetin e Mesdheut. Prona përfshin 2 pishina të jashtme, një pishinë të brendshme, rrëshqitje uji dhe objekte spa.

Dhomat e ndritshme të Aydinbey janë të dekoruara me shije me ngjyra të ngrohta. Ato përfshijnë të gjitha një TV, ajer te kondicionuar dhe një minibar. Të gjitha dhomat kanë një ballkon me pamje nga deti, pishina ose kopshti.

Me mundësi ngrënieje brenda dhe jashtë, Famous Restaurant ofron mëngjes, drekë dhe darkë në stilin e bufesë. Mund të shijoni gatime të zgjedhura të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare. Restorantet à la carte ofrojnë kuzhinë turke dhe të Lindjes së Largët, si dhe ushqim deti. Ka edhe 5 bare që shërbejnë një shumëllojshmëri pijesh alkoolike dhe joalkoolike.

Objektet sportive përfshijnë një fushë tenisi, palestër dhe volejboll plazhi në vend. Për relaksim, ju mund të shijoni saunën dhe banjën turke.

Qendra e qytetit të Antalias është 50 km nga prona. Aeroporti i Antalias është 42 km larg.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Restoranti kryesor
 • Snack restorant
 • Barbeque A la Carte Restaurant (me pagesë)
 • Italian A la Carte Restaurant (me pagesë)
 • Fish A la Carte Restaurant (me pagesë)
 • Lobby Bar
 • Pool Bar
 • Snack Bar
 • Disco Bar
 • Servis bar

MIRËQENIE DHE SPA

 • Shërbime spa me dhe pa pagesë

Lehtësirat e hotelit

ARGËTIM DHE AKTIVITETE

 • Sporte
 • Akrivitete Animuese të përditshme

PLAZHE DHE PISHINA

 • Plazh
 • Pishinë e jashtme
 • Pishinë me rrëshqitëse
 • Pishinë për fëmijë
 • Pishinë e brendshme

More posts in this category

Sirene

Sirene

Cullinan

Cullinan

Amara Premier

Amara Premier

Meridia Resort

Meridia Resort

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Pirate`s Beach

Pirate`s Beach

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Aventura Park

Aventura Park

Sueno Golf

Sueno Golf

Nova Park

Nova Park

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe