Ky hotel turistik luksoz në bregdetin e Belekut të Antalias ofron dhoma të bollshme me ballkon dhe një banjë private spa. Selectum Luxury Resort Belek përmban një pishinë të hapur me pamje nga bregdeti i Belekut. Dhomat e mëdha të miqve të Selectum Luxury Resort Belek kanë dysheme druri dhe tavane të larta. Çdo dhomë është e pajisur me kondicioner, një minibar me pije alkoolike dhe joalkoolike të dhe një banjo luksoze.

Selectum Luxury Resort Belek ka 12 fusha tenisi dhe 1 fushë futbolli me madhësi të vogël. Mysafirët mund të pushojnë në banjën ngjitur me pishinën e brendshme.

Ka 10 fusha golfi brenda 5 km nga hoteli, dhe stafi mund të ndihmojë në organizimin e transportit. Parkingu privat është në dispozicion të miqve.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Select 7/24 (A’la Carte)
 • Family Club Restaurant
 • Mazzini A'La Carte Restaurant (pagesë shtesë)
 • Mırmır A'La Carté Restaurant (pagesë shtesë)
 • El Primo Steak House A’la Carte (pagesë shtesë)
 • Wasabi (Sushi Bar)
 • Selectum Restoranti kryesor
 • Pastiçeri
 • Pool Snack Restaurant
 • Lobby Bar
 • Smoothie Bar
 • Ice Cream House
 • Family Club Pool Bar
 • Disco Bar
 • Degustim vere (pagesë shtesë)
 • Pure Sweet Coffee Bar

MIRËQENIE DHE SPA

 • Hamam turk
 • Dhoma me avull
 • Fitness center
 • Paketa masazhi (pagesë shtesë)
 • Përkujdes për trupin dhe lëkurën (pagesë shtesë)
 • Përkujdesje për flokët (pagesë shtesë)

Lehtësirat e hotelit

ARGËTIM DHE AKTIVITETE

 • Aktivitete animacioni
 • Kinema
 • Playstation
 • Koncerte dhe shfaqje

KUJDESI DHE AKTIVITETE PËR FËMIJE

 • Babies club
 • Playground
 • Rrëshqitje në ujë
 • Kinema e hapur
 • Kuzhina e fëmijëve

More posts in this category

Selectum Family

Selectum Family

Meridia Resort

Meridia Resort

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Aydinbey Gold Resort

Aydinbey Gold Resort

Karmir Resort

Karmir Resort

Sueno Golf

Sueno Golf

Kempinski the Dome

Kempinski the Dome

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Sirene

Sirene

Amara Premier

Amara Premier

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Pirate`s Beach

Pirate`s Beach