I vendosur në Belek, 700m nga plazhi Kadriye, Cullinan Belek ofron akomodim me një pishinë të hapur, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht. Me WiFi falas, ky resort me 5 yje ka një tarracë dhe një bar. Resorti përmban një pishinë të brendshme, sauna, karaoke dhe një klub për fëmijë.

Resorti do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një tavolinë, një ibrik, një minibar, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. Në Cullinan Belek çdo dhomë ka krevat dhe peshqir.

Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një mëngjes bufe. Në Cullinan Belek do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë greke, indiane dhe italiane. Mund të kërkohen gjithashtu opsione vegjetariane, vegane dhe pa qumësht.

Resorti ofron strehim me 5 yje me vaskë të nxehtë, hamami dhe banjë me burim të nxehtë. Ju mund të luani pingpong dhe shigjeta në këtë resort me 5 yje, dhe zona është e njohur për shëtitje.

Gjuhët që fliten në recepsion përfshijnë gjermanisht, anglisht, rusisht dhe turqisht.

Theme Park Land of Legends është 5 km nga Cullinan Belek, ndërsa Amfiteatri Aspendos është 26 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Antalias, 26 km nga akomodimi.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Mare Restauranti kryesor
 • Cullinan Bistro - a la carte (24/7)
 • Hasır Turkish Restaurant - a la carte
 • Yamas Restaurant - a la carte
 • Beef Grill Club - a la carte
 • Asian Breeze - a la carte (Teppanyaki)
 • Sapore Indian Restaurant - a la carte
 • Pascarella Italian Restaurant - a la carte
 • Upupa Kids Restaurant - a la carte
 • Yamas Fish Snack Restaurant - a la carte
 • Hasır Turkish Snack Restaurant - a la carte
 • Sapore Italian Snack Restaurant - a la carte

MIRËQENIE DHE SPA

 • Pishinë
 • Vaskë e nxehtë/xhakuzi
 • Spa dhe qendër mirëqenie
 • Palestër
 • Sauna

Lehtësirat e hotelit

TË PËRGJITHSHME

 • Recepsion 24 orë
 • Internet
 • Kondicioner
 • Dhoma familjare
 • Dhoma jo duhanpirëse
 • Tarracë
 • Kopshte
 • Plazh
 • Pishina
 • Park ujor
 •  

More posts in this category

Akka Alinda

Akka Alinda

Aventura Park

Aventura Park

Selectum for Two

Selectum for Two

Meridia Resort

Meridia Resort

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Ela Excellence

Ela Excellence

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Pirate`s Beach

Pirate`s Beach

Aria Resort

Aria Resort

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe