Duke ofruar lehtësira të gjera dhe unike të përshtatura posaçërisht për fëmijët, Akka Antedon Hotel - Premium Ultra All Inclusive vjen me një mini klub, kinema dhe shumëllojshmëri lojërash. Do të gjeni edhe pishina për fëmijë. Ekipi argëtues i hotelit organizon festa për fëmijë me tema të tilla si Peter Pan, piratët dhe festat e gjumit. Fëmijët mund të bashkohen me aktivitete ekologjike si mbjellja e pemëve dhe kopshtari.

Së bashku me një restorant të veçantë për fëmijë dhe një shesh lojrash, ofrohen aktivitete kreativiteti si origami, klasa gatimi, punëtori artizanale dhe lojëra enigmash për t'i mbajtur fëmijët tuaj të frymëzuar gjatë qëndrimit tuaj në Akka Antedon Hotel - Premium Ultra All Inclusive.

Shërbimi i kujdesit të fëmijëve mund të ofrohet me kërkesën tuaj me një tarifë shtesë për lehtësinë tuaj. Krevat për fëmijë, karroca për fëmijë, vaskë për fëmijë, radio për monitorimin e bebeve dhe karrige të larta për ushqim ofrohen pa pagesë. Objektet e tjera për foshnjat përfshijnë ngrohësin e shisheve dhe blenderët për të lehtësuar përgatitjet e vakteve.

Me vendndodhje buzë detit dhe pranë jugut të Antalias, Akka Antedon Hotel - Premium Ultra All Inclusive është një resort luksoz me një pishinë të jashtme të stilit lagunë, një fushë tenisi dhe një qendër luksoze spa dhe fitnesi.

Çiftet e pëlqejnë këtë resort - ata e vlerësojnë atë me 8.9 për udhëtimet për dy persona

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Restorant Divan
 • Restorant Safran A La Carte (pagesë shtesë)
 • Restorant Gulet A La Carte (pagesë shtesë)
 • Restorant Olive A La Carte (pagesë shtesë)
 • Restorant Pasha A La Carte (pagesë shtesë)
 • Restorant Snack
 • Paticeri & Akullore
 • Restorant për fëmijë
 • Menyja e tortës (shtesë)
 • Elite Bar
 • Bar në pishinë
 • Bar Beach
 • Kafe Turke
 • Sallë pritjeje e kuqe
 • Kafe Preto
 • Disko & Klub Nate
SPORTE

 

 • Banane & Parasailing & Jet-Ski (pagesë shtesë)
 • Beach Volley
 • Bilardo
 • Catamaran Pa pagesë
 • Qendër fitnesi
 • Lundrim (pagesë shtesë)
 • Biçikleta deti & Kanoe
 • Surfing
 • Ping-pong & Badminton & Dart
 • Fushë tenisi
 • Shkollë për zhytje (pagesë shtesë)
 • Ture me jaht (pagesë shtesë)

Lehtësirat e hotelit

SPA DHE MIRËQENIE

 • Masazh (pagesë shtesë)
 • Hyrje në Sauna
 • Kujdesi për lëkurën (shtesë)
 • Hamam

PËR FAMILJET

 • Grupmosha 0-3 – Miniklub
 • Grupmosha 4-7 – Miniklub
 • Grupmosha 8-11 – Miniklub

More posts in this category

Karmir Resort

Karmir Resort

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Sueno Golf

Sueno Golf

Aventura Park

Aventura Park

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Aydinbey Gold Resort

Aydinbey Gold Resort

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Amara Premier

Amara Premier

Selectum for Two

Selectum for Two

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Cullinan

Cullinan