I ndodhur në brigjet e Mesdheut me një zonë plazhi privat, ky hotel përmban kopshtin e tij botanik, një pishinë të hapur me rrëshkitëse uji dhe një pishinë të brendshme. Wi-Fi falas është i aksesueshëm në të gjitha zonat. Mysafirët mund të luajnë një lojë bilardo ose pingpong dhe të pushojnë në saunë ose banjë turke me masazh. Një fushë tenisi dhe një shesh lojërash për fëmijë janë në dispozicion. Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, me TV, minibar dhe një ballkon. Banjo private ka tualetin falas dhe tharëse flokësh. Restoranti kryesor i hotelit shërben mëngjesin, drekën dhe darkën në bufe. Ekziston edhe një restorant à la carte për një përvojë të veçantë darke. Bar-rostiçeri dhe bari janë ideale për ushqime të shpejta dhe pije freskuese. Aeroporti i Antalias është 92 km nga Aventura Park Hotel. Një transferim mund të organizohet sipas kërkesës me një tarifë shtesë. Parkim falas privat dhe makina me qira janë të mundshme në këtë resort.

Lehtësirat e hotelit

TË PËRGJITHSHME
 • Recepsion 24 orë
 • Vend për ruajtjen e bagazheve
 • Shërbim transporti (pagesë extra)
 • Exchange
 • Pastrim i përditshëm dhome

AKTIVITETE

 • Pishinë në ambjent të jashtëm
 • Plazh
 • Staf për zbavitje
 • Mbrëmje zbavitëse
 • Klubi I fëmijëve
 • Dart-game

Lehtësirat e hotelit

USHQIMI DHE PIJET

 • Bar
 • Restorant
 • Snack bar
 • Menu për fëmijë

INTERNET

 • Wi-Fi falas

More posts in this category

Cullinan

Cullinan

Nova Park

Nova Park

Amara Premier

Amara Premier

Maxx Royal

Maxx Royal

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Sueno Golf

Sueno Golf

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Side Kum

Side Kum

Akka Alinda

Akka Alinda

Akka Antedon

Akka Antedon