I ndodhur përreth Detit Mesdhe, ky hotel ofron një pishinë të hapur, objekte spa dhe një zonë plazhi privat. Ky hotel ka dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon. Dhomat në Aydinbey Gold Dream Hotel vijnë me një minibar. Janë pajisura me banjo private, me dush dhe tharëse flokësh. Një kasafortë është standard. Përveç restorantit bufe që shërben mëngjesin, drekën dhe darkën, mund të gjeni edhe një restorant snack, gozleme dhe pasta turke në kohën e çajit. Restorantet à la carte përfshijnë kuzhina osmane, mesdhetare dhe aziatike. Baret shërbejnë pije freskuese.

Objektet e spa përfshijnë një banjë turke, sauna, pishinë të brendshme dhe dhomë fitnesi; Shërbimet e masazhit gjithashtu mund të ofrohen. Ju mund të luani një pingpong, bilardo dhe shigjeta në Hotel Aydinbey Gold Dream. Ekziston edhe një shesh lojërash për fëmijë.

Vetëm 18 km nga qendra e qytetit të Alanya, Aydinbey Gold Dream Hotel është 40 km nga Ujëvara Manavgat. Aeroporti i Antalias është 110 km larg.

Lehtësirat e hotelit

AKTIVITETE

 • Plazh
 • Park ujor
 • Zbavitje në mbrëmje
 • Klubi i fëmijëve
 • Staf argëtues
 • Shëtitjë me biçikleta
 • Dart-game
 • Ping-pong
 • Bilardo (pagesë extra)
 • Kënd lojrash
MIRËQENIE
 • Fitnes
 • Karrige masazhi
 • SPA dhe qendër mirëqenie
 • Masazh (pagesë extra)
 • Hamam (pagesë extra)

Lehtësirat e hotelit

OUTDOOR

 • Pamje nga deti
 • Plazh privat
 • Tarracë
 • Kopsht
 • 3 pishina

ZBAVITJE DHE SHËRBIME FAMILJARE

 • Pajisje dhe kënd lojrash për fëmijë
 • Lojra tavoline dhe puzzlea

More posts in this category

Sirene

Sirene

Akka Antedon

Akka Antedon

Aria Resort

Aria Resort

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe

Pirate`s Beach

Pirate`s Beach

Maxx Royal

Maxx Royal

Karmir Resort

Karmir Resort

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Selectum Family

Selectum Family