King's Palace and Spa ndodhet në një sipërfaqe 16,000 m2, me disa kënde lojërash, shtatë restorante të ndryshme À la Carte dhe aktivitete të pakufizuara për të zgjedhur për argëtim familjar. Ne jemi të bindur se mund të akomodojmë një pushim të ëndrrave për çdo mysafir. Të dekoruara në mënyrë elegante, dhomat e Aydinbey përfshijnë ajër të kondicionuar, TV LCD dhe minibar. Çdo dhomë ka një ballkon privat të mobiluar me një tavolinë kafeje dhe 2 karrige. Disa dhoma ofrojnë pamje nga deti.

Me opsionet e ngrënies së brendshme dhe të jashtme, King's Restaurant ofron mëngjes, drekë dhe darkë në stilin e bufesë. Mund të shijoni gatime të zgjedhura të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare. Restorantet à la carte ofrojnë kuzhinë turke dhe të Lindjes së Largët, si dhe ushqim deti. Ka gjithashtu 5 bare që shërbejnë një shumëllojshmëri pijesh alkoolike dhe jo-alkoolike, si dhe një kafene në vend.

Qendra spa përfshin një sauna dhe një banjë turke. Ju gjithashtu mund të pushoni në vaskë të nxehtë.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • King’s restorant
 • Gözleme
 • Ottoman ristorante (kuzhine turke, me pagesë)
 • Barbeque A la carte restorant (me pagesë)
 • Italyan A la Carte Restaurant (me pagesë)
 • Mexican A la Carte Restaurant (me pagesë)
 • Restorant  Lindjes së Largët (kuzhinë e Lindjes së Largët, me pagesë)
 • Restorant A la carte për mëngjes (me pagesë)
 • Bar irlandez
 • Lounge bar
 • Bar në pishinë
 • Snack bar
 • Disko bar
SPA & MIRËQENIE
 • Sauna
 • Xhakuzi
 • Banjo turke
 • Trajtime të bukurisë
 • Trajtime trupi

Lehtësirat e hotelit

SPORT DHE AKTIVITETE

 • Tenis
 •  
 • Lojëra në pishinë
 • Volejboll në plazh
 • Aerobi
 • Palestër
 • Mini klube
 • Mini disko
 • Shfaqje gjatë natës
 • Lojëra në ujë (me pagesë)
 • Parukier (me pagesë)
  Sërf, Ski në ujë, Kanoe (me pagesë)
 • Bilardo (me pagesë)
 • Lojëra elektronike (me pagesë)
 • Makina, biçikleta (me pagesë)
 • Qendër tregtare (me pagesë)
 • Doktor (me pagesë)
 • Shërbim i lavanderisë (me pagesë)
 • Telefon-fax (me pagesë)

More posts in this category

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Side Kum

Side Kum

Sueno Golf

Sueno Golf

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe

Selectum Family

Selectum Family

Cullinan

Cullinan

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Akka Antedon

Akka Antedon

Ela Excellence

Ela Excellence

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Sirene

Sirene