I ndodhur në një pronë prej 18.000 m² në Goynuk, Karmir Resort & Spa është vetëm 90m nga zona e plazhit privat. Ajo ofron një pishinë të hapur dhe objekte të gjera spa, duke përfshirë një banjë turke, sauna, vaskë të ngrohtë, masazhe terapeutike dhe një palestër. Wi-Fi është i aksesueshëm pa pagesë në vende publike.

Çdo dhomë është e pajisur me ballkon, akomodimi me ajër të kondicionuar në Karmir Resort & Spa vjen me një minibar, TV me ekran të sheshtë dhe kanale satelitore. Banjo private përfshin një dush, tharëse flokësh dhe objektet e higjienës falas. Një kuti depozitimi është standard në çdo njësi.

Mysafirët mund të shijojnë një sërë pjatash të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare në opsionet e shumta të ambjenteve të ngrënies së hotelit, duke përfshirë restorantin kryesor bufe, restorantin otoman a-la-carte dhe restorantin italian a-la-carte. Për opsione alternative mund të provoni bar-rostiçeri pranë pishinës, pastiçerinë, stendën e akulloreve, baret, bufenë me ushqime të shëndetshme dhe bufenë e fëmijëve.

Aktivitete të ndryshme organizohen nga stafi argëtues gjatë gjithë ditës. Një sërë aktivitetesh mund të shijohen në vend ose në mjedise të ndryshme, duke përfshirë pingpong, lojën me shigjeta (dart) dhe bilardo dhe fushë tenisi.

Qendra e qytetit të Kemerit është 9 km nga prona. Qendra e qytetit të Antalias është më pak se 30 km. Aeroporti i Antalias është 40 km larg.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Restorant Citrine – restoranti kryesor
 • Amethyst restorant a la carte (pagesë shtesë)
 • Rubi restorant a la carte (pagesë shtesë)
 • Pastiçeri Sapphire
 • Pearl beach bar
 • Quartz snack bar
 • Diamond bar
 • Aquamarine bar
 • Pub Jade
SPA & MIRËQENIE
 • Dhoma masazhi (pagesë shtesë)
 • Dhoma për kujdesin e lëkurës (pagesë shtesë)
 • Banjo turke
 • Sauna
 • Dhoma me avull
 • Dush me ujë të ftohtë
 • Dhomë relaksi
 • Pishinë në ambjent të brendshëm
 • Qendër fitnesi e kompletuar

Lehtësirat e hotelit

AKTIVITETE

 • Qendër fitnesi
 • Yoga dh epilates
 • Fushë tenisi
 • Ping-pong
 • Yoga dhe meditim
 • Ecje
 • Mini klub për fëmijë
 • Junior klub për fëmijë

PLAZHE DHE PISHINA

 • Pishinë në ambjent të jashtëm
 • Pishinë në ambjent të brendshëm
 • Pishinë për fëmijë

More posts in this category

Aria Resort

Aria Resort

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe

Maxx Royal

Maxx Royal

Meridia Resort

Meridia Resort

Akka Antedon

Akka Antedon

Sueno Golf

Sueno Golf

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Side Kum

Side Kum

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Selectum Luxury

Selectum Luxury