MERİDİA BEACH HOTEL përmban një kopsht, sallë pritjeje të përbashkët, një tarracë dhe restorant në Okurcalar, shërbim në dhomë etj. Ky hotel u ofron mysafirëve edhe një park ujor. Resorti ofron një pishinë të hapur, palestër, argëtim në mbrëmje dhe një klub për fëmijë.

Në këtë vendpushim, dhomat kanë ballkon. Çdo dhomë përfshin ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në MERİDİA BEACH HOTEL kanë pamje nga deti. Mysafirët në akomodim mund të shijojnë një mëngjes bufe.

MERİDİA BEACH HOTEL ofron shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani pingpong, shigjeta (dart-game) dhe pingpong në resort, gjithashtu ofrohen me qira biçikleta dhe makina.

MERİDİA BEACH HOTEL ofron një shërbim pastrimi kimik, si dhe faks, printer e fotokopje. Duke folur gjermanisht, anglisht, polonisht dhe rusisht në recepsion 24-orësh, stafi do të jetë i lumtur t'u ofrojë miqve udhëzime praktike për zonën.

Plazhi Okurcalar është disa hapa nga akomodimi, ndërsa Alara Han është 13 km larg. Aeroporti më i afërt është Gazipaşa-Alanya, 74 km nga MERİDİA BEACH HOTEL, gjithashtu ofrohet transferim me pagesë për në aeroport.

Lehtësirat e hotelit

TË PËRGJITHSHME

 • Minimarket
 • Ambjent i përbashkët me TV
 • Ajër i kondicionuar
 • Dhoma ku nuk lejohet duhani
 • Shërbim në dhomë
 • Pishinë
 • Pamje nga deti
AKTIVITETE
 • Bingo (pagesë shtesë)
 • Aerobi
 • Muzikë live
 • Komedi
 • Plazh
 • Fushë tenisi
 • Park ujor
 • Zbavitje në mbrëmje
 • Klubi I fëmijëve
 • Klub nate me DJ (pagesë shtesë)
 • Staf argëtues
 • Librari
 • Lojë me shigjeta (dart-game)
 • Ping-pong
 • Kënd lojrash për fëmijë
USHQIME DHE PIJE
 • Bar
 • Restorant

Lehtësirat e hotelit

MIRËQENIE
 • Fitnes
 • Qendër Masazhi (pagesë shtesë)
 • Paketa SPA dhe mirëqenie
 • Çadra plazhi
 • Karrige dhe gazebo
 • Peshqirë pishine
 • Rrëshkitëse uji
 • Sauna
SHËRBIMET E RECEPSIONIT
 • Fatura
 • Vend për ruajtjen e bagazheve
 • Check-in/Check-out i shpejtë
 • Recepsion 24 orë

More posts in this category

Akka Antedon

Akka Antedon

Maxx Royal

Maxx Royal

Nova Park

Nova Park

Amara Premier

Amara Premier

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Sueno Golf

Sueno Golf

Q Premium Resort

Q Premium Resort

Cullinan

Cullinan

Selectum for Two

Selectum for Two

Pirate`s Beach

Pirate`s Beach

Side Kum

Side Kum

Selectum Family

Selectum Family