I vendosur 200 m larg plazhit të tij privat, ky hotel përmban një pishinë të madhe të jashtme. Miqtë mund të shijojnë ushqimin në 3 restorante à la carte dhe Wi-Fi në vende publike falas.

Të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar në Nova Park Hotel përfshijnë një TV satelitor, mini frigorifer dhe një ballkon. Banjo private vjen me tharëse flokësh, tualetin falas dhe një dush ose vaskë.

Restoranti kryesor i hotelit ofron mundësi ndenjëse të brendshme dhe të jashtme. 3 restorante à la carte shërbejnë pjata me ushqim deti dhe specialitete të kuzhinës turke. Një lobi bar, bar plazhi dhe një bar pishinë janë në shërbim të mysafirëve.

Ka një pishinë për fëmijë, shesh lojërash dhe një pishinë me rrëshqitje uji. Qendra Wellness & SPA përfshin një banjë turke, sauna, dhoma masazhi dhe një palestër. Një tavolinë pingpongu dhe bilardo janë të pranishme.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BAR

 • Restorante
 • Bar
 • Snack bar
 • Menu speciale për personat me dietë
 • Fruta
 • Çokollatë
 • Ushqim për fëmijë

SPA & MIRËQENIE
 • Fitnes
 • Spa
 • Stilim flokësh (me pagesë)
 • Trajtim floku (me pagesë)
 • Masazh (me pagesë)
 • Trajtim bukurie
 • Sauna
 • Çadra dielli
 • Shezllone plazhi

Lehtësirat e hotelit

AKTIVITETE

 • Aerobi
 • Muzikë live
 • Klube nate
 • Klube për fëmijë
 • Librari
 • Karaoke
 • Tenis
 • Aktivitete gjatë mbrëmjeve
 • Dhomë lojërash
 • Bilardo (me pagesë)
 • Kanoe (me pagesë)
 • Kalërim me kuaj (me pagesë)
 • Ture për t`u njohur me kulturën e vendit (me pagesë)

SHËRBIME

 • Minimarket
 • Ajër i kondicionuar
 • Dhoma ku nuk lejohet pirja e duhanit
 • Dhoma ku lejohet pirja e duhanit
 • Shërbime transporti (me pagesë)
 • Shërbimet e recepsionit
 • Magazinimi i dollapeve
 • Kembim valuator
 • Internet
 • Wi-fi falas

More posts in this category

Side Kum

Side Kum

Cullinan

Cullinan

Bosphorus Sorgun

Bosphorus Sorgun

Akka Alinda

Akka Alinda

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Titanic Deluxe

Titanic Deluxe

Maxx Royal

Maxx Royal

Selectum Luxury

Selectum Luxury

Selectum for Two

Selectum for Two

Ela Excellence

Ela Excellence

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Kempinski the Dome

Kempinski the Dome