I ndodhur midis pyjeve me pisha të maleve Demi dhe ujërave të kristalta të Detit Mesdhe, Pirate's Beach Club ka një vendndodhje buzë detit me sipërfaqe 36.000 m². Ajo ofron një plazh privat, 4 pishina të jashtme me shezlonge dielli, çadra dhe peshqirë. Dy rrëshqitëse uji, sauna, hamam dhe dhoma me avull janë gjithashtu të pranishme.

Të dekoruara me shije, dhomat e Pirate's Beach Club përfshijnë ajër të kondicionuar, TV satelitor, kuti sigurie dhe minibar. Të gjithë kanë një ballkon, çaj dhe kafe dhe një krevat fëmijësh. Tualetet janë të pajisura me dush dhe pantofla. Disa dhoma kanë edhe rroba banjo. Restoranti kryesor ofron ushqime në stilin e bufesë së hapur. Ka 4 restorante à la carte që shërbejnë kuzhinë turke, qebap turk, pjata italiane ose ushqim deti. Bari ofron pije të ndryshme gjatë gjithë ditës.

Objektet Spa përfshijnë një banjë turke, sauna dhe qendër masazhi. Ju gjithashtu mund të luani tenis ose të shijoni mini golf në vend.

Qendra e qytetit Kemer është 15 km larg nga prona. Aeroporti i Antalias është 75 km larg.

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht këtë resort – të cilin e vlerësuan me 9.9 për udhëtim për dy persona

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE DHE BARE

 • Happy Pirate restorant
 • Barbarossa (gatime deti)
 • Captain Black restorant
 • Trattoria Antica Marina restorant
 • Snack – Fast food
 • Red Parrot Pool bar
 • Bari i hollit
 • Beach bar
 • Pirate`s Inn pub
SPA & MIRËQENIE
 • Hamam (pagesë shtesë)
 • Sauna
 • Banjo turke
 • Masazh (pagesë shtesë)

KIDS CLUB

 • Smiling Babies
 • Mini Club
 • Junior Club
 • Teenage Club
 • Maxxiland
 • Adventure Park
 • Dinoland
 • Aquapark
 • Game In
 • Maxx Pool Table
 • Kids Playground
 • Kids Menus

Lehtësirat e hotelit

ZBAVITJE

 • Vrapim
 • Gjimnastikë
 • Gjimnastikë në ujë
 • Aerobi
 • Step
 • Volejboll plazhi
 • Tenis
 • Ping-pong
 • Boccia (lojë me zare)
 • Shuffle board (lojë tavoline)
 • Gjuajtje me hark e shigjetë
 • Turne
 • Dart-game (lojë me shigjeta)
 • Kompeticione
 • Spektakle

LOJËRAT E UJIT

 • Wind-surf (pagesë shtesë)
 • Biçikletë deti (pagesë shtesë)
 • Ski (pagesë shtesë)
 • Banana (pagesë shtesë)
 • Ringo (pagesë shtesë)
 • Jetski (pagesë shtesë)
 • Parasailing – lundrim me tërheqje skafi (pagesë shtesë)

PISHINA

 • Lojë në pishinë me ujë të ngrohtë (tobbagan)
 • Rrëshqitëse uji (56m e gjatë)
 • Pishina e aventurave (Captain Hook Crazy River)
 • Pishinë për fëmijë
 • Plazh privat

More posts in this category

Selectum Family

Selectum Family

Nova Park

Nova Park

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Kremlin Palace

Kremlin Palace

Karmir Resort

Karmir Resort

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Sueno Golf

Sueno Golf

Akka Antedon

Akka Antedon

Maxx Royal Golf Resort

Maxx Royal Golf Resort

Akka Alinda

Akka Alinda

Sirene

Sirene