Vetëm 400 m larg plazhit, ky hotel ka zonën e tij të plazhit, pishina të brendshme/të jashtme dhe ambiente spa. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon. Të gjitha dhomat në Hotel Side Kum kanë një banjo private me tharëse flokësh dhe pajisje falas. Një mini frigorifer është standard. Ekziston edhe një gardërobë.

Mëngjesi i përditshëm shërbehet në stilin e bufesë në Hotel Side Kum. Në restorante mund të shijoni pjata lokale dhe ndërkombëtare. Baret shërbejnë pije freskuese.

Objektet e spa përfshijnë një banjë turke, sauna dhe pishinë të brendshme; Shërbimet e masazhit gjithashtu mund të ofrohen. Ju mund të luani një lojë breshëri plazhi, pingpong dhe bilardo në Hotel Side Kum. Ekziston edhe një mini klub për fëmijë.

Qendra e qytetit ku ndodhet Tempulli i Apollonit, është vetëm 6 km nga hoteli. Aeroporti i Antalias është 60 km larg. Parkingu privat është në dispozicion.

Çiftet e pëlqejnë këtë resort - ata e vlerësuan atë me 8.2 për udhëtimin për dy persona.

Lehtësirat e hotelit

RESTORANTE

 • Restoranti kryesor (pagesë shtesë)
 • Restorant Lalezar A'la Carte (pagesë shtesë)
 • Restorant Cielo A'la Carte (pagesë shtesë)
 • Restorant Tanuki A'la Carte (pagesë shtesë)
BARE
 • Lobi & Lounge bar
 • Pub irlandez
 • Snack Bar plazhi
 • Bar-rostiçeri në pishinë
 • Disko Bar

ARGËTIM

 • Palestër
 • Volejboll plazhi
 • Ping-pong
 • Futboll
 • Boccia Chess & Backgammon
 • Gjimnastikë aerobike dhe në ujë
 • Step & Stretching
 • Armë ajrore
 • Lojëra në plazh
 • Top uji
 • Gala e aktivitete
 • Aktivitete argëtuese në mbrëmje dhe natën
 • Disko
 • Udhëtim me varkë në lumin Manavgat
 • Kinema
 • Dhomë argëtimi

Lehtësirat e hotelit

PLAZHE DHE PISHINA

 • Plazhi
 • Pavionet (pagesë shtesë)
 • Shezllone & Çadra dielli
 • Pishinë e jashtme
 • Pishinë të brendshme

PËR MUAJ MJALTI

 • Në dhomë
 • Speciale
 • Të tjera shtesë

More posts in this category

Aydinbey Kings Palace

Aydinbey Kings Palace

Cullinan

Cullinan

Meridia Resort

Meridia Resort

Sueno Deluxe

Sueno Deluxe

Sirene

Sirene

Aydinbey Famous

Aydinbey Famous

Aria Resort

Aria Resort

Sueno Golf

Sueno Golf

Aydinbey Queen`s Palace

Aydinbey Queen`s Palace

Pirate`s Beach

Pirate`s Beach

Selectum for Two

Selectum for Two

Ela Excellence

Ela Excellence